• Vrijdag 10 juli zijn door de KNVB de nieuwe indelingen bekend gemaakt voor de standaardelftallen binnen het amateurvoetbal. Zo ook voor SVA 1. Komend seizoen speelt het eerste in de 3e klasse B en daarin komen wij vele bekende clubs tegen. We spelen tegen 4 Zaanse clubs en dat zijn Hercules Zaandam, WSV’30, Sporting Krommenie en Saenden. Dit zijn natuurlijk weer prachtige wedstrijden waar altijd veel publiek op af komt. Met name Hercules Zaandam zal dit jaar sterk voor de dag gaan komen met hun vele nieuwe spelers (vele daarvan zijn overgekomen van Zaanlandia) en zijn een duidelijke titelkandidaat. 

    Naast de Zaanse derby’s komen wij ook oudgedienden tegen als Vrone, Bergen, Meervogels, Limmen, Koedijk, de Rijp en Egmondia. We weten ongeveer wel wat wij daarvan kunnen verwachten. “Altijd lastig”. Nieuwkomers zijn Hugo Boys en KSV. De laatste kennen wij nog van een paar jaar geleden. Al met al een poule met weinig verassingen maar wel 8 leuke derby’s!