• En eindelijk was het dan zover! Op maandag 4 mei kon de jeugd van SVA, weliswaar onder voorwaarden, weer aan de slag! De trainingen werden hervat en zo konden de groepen van 8 tm 12 jaar weer heerlijk de wei in. Er was wel wat organisatie voor nodig de afgelopen weken maar het is gelukt. De parkeerplaats is ingericht als een kiss & ride en de kinderen die op de fiets waren werden door hun ouders opgewacht bij de bomen naast de Communicatieweg. Dit volgens het "aan idere boom een ouder" - principe. Het liep gesmeerd en dat maakt ons allemaal weer een beetje blij. Deze week volgen de groepen tot O19. 

    We zijn nog op zoek naar ouders of leiders die een paar uur willen helpen als Corona-stewart. Dat wil zeggen: op het complex van SVA de boel in de gaten houden en bewaken dat alles volgens de richtlijnen van de overheid verloopt. Meld je aan bij de hoofdleider of bij het jeugdbestuur.