• Jeugdtrainingen SVA hervat: BELANGRIJK NIEUWS

  1 mei 2020
 • Let op! Belangrijk nieuws over de hervattingen van de jeugdtrainingen!


  Dinsdag 21 april kwam er in de lastige tijd goed nieuws voor alle jeugdvoetballers van SVA. Onder ‘bepaalde voorwaarden’ mogen zij weer gaan trainen. Dit brengt uiteraard een aantal uitdagingen met zich mee, waar de afgelopen week binnen de club hard aan gewerkt is. Allereerst onderscheiden de maatregelen een drietal groepen waar de regelgeving anders voor is:

  De groep t/m 12 jaar - Deze groep mag weer op de normale manier gaan trainen
  De groep 13 t/m 18 jaar - Deze groep mag ook weer trainen op de vereniging, maar moet 1,5 meter afstand houden
  De groep 19 jaar of ouder - Deze groep mag helaas nog niet trainen bij SVA

  Omdat de regelgeving verschillend is tussen de groepen hebben wij besloten een tijdelijk nieuw trainingsschema te hanteren de komende periode. Deze vind je onderaan dit bericht.


  Tijdens de trainingsmomenten zijn er bij SVA altijd ‘Corona-medewerkers’ aanwezig. Deze mensen dragen er zorg voor dat alle regels op de juiste manier uitgevoerd worden. Het SVA-complex is alleen toegankelijk voor spelers en trainers, ouders zijn helaas niet welkom. Om deze regels goed uit te voeren hebben we bijgevoegde plattegrond met looproute en kiss & ride gemaakt.
  De belangrijkste regels hieronder even op een rijtje:


      •    Ouders zijn niet welkom op het complex
      •    Spelers nemen hun eigen gevulde bidon mee
      •    Spelers gaan voor de training thuis naar het toilet
      •    De kantine en kleedkamers zijn gesloten, kom dus omgekleed naar SVA en neem geen waardevolle spullen mee
      •    Spelers komen maximaal 5 minuten voor hun training aan op het complex en gaan direct na afloop weer naar huis
      •    Bij het ophalen mogen ouders wachten op de parkeerplaats, maar zij moeten in hun auto blijven zitten

  Bijgevoegd hebben we alle protocollen voor spelers, trainers en ouders. Lees deze goed door! Wij zullen erop toezien dat deze protocollen worden nageleefd.


  Tot slot zijn er vanwege de leeftijdsbeperkingen een aantal spelers die helaas niet mee kunnen trainen met hun eigen team, dit is erg vervelend, maar wij volgen de richtlijnen die zijn gesteld vanuit het RIVM. Dit betekent dat een aantal spelers uit de O13 die inmiddels 13 jaar zijn geworden, mee mogen trainen met de JO14-1/JO14-2 groep. Voor de spelers uit de JO19 die inmiddels 19 jaar zijn geworden, geld dat zij helaas niet mogen trainen bij SVA. De spelers die dit betreft worden persoonlijk geïnformeerd over hun situatie.
  Ook hebben we ervoor gekozen om voorlopig nog geen trainingen aan te bieden voor de mini’s, dit vanwege het feit dat ouders niet zijn toegestaan op het complex.


   De Corona medewerker en trainers zullen er alles aan doen om dit op een veilige manier te laten plaatsvinden, hierin is de medewerking van eenieder van groot belang! Laten we er samen voor zorgen dat onze jeugdspelers de komende periode weer met plezier kunnen voetballen op de vereniging.


  Voor vragen kun je terecht bij de hoofdleider van jouw lichting maar lees svp eerst de protocollen onderaan dit artikel.

 • SVA Trainingsschema Coronaperiode

  Hierbij het trainingsschema wat de komende tijd geldt.

  Dowload Schema

 • KNVB Amateurvoetbal Jeugdprotocol ouders

  Het Corona-protocol bestemd voor de ouders en verzorgers met betrekking tot de te nemen maatregelen betreffende hygiene, veiligheid en vervoer.

  Download protocol ouders

 • KNVB Amateurvoetbal Jeugdprotocol spelers

  Waar dienen de spelers zich te houden en rekening mee te houden (NIET vrijblijvend)

  Download protocol spelers

 • KNVB Amateurvoetbal Jeugdprotocol trainers

  Adviezen met betrekking tot maatregelen uit te voeren door trainers, begeleiders en vrijwiliigers.

  Download protocol trainers