• Beste Kids JO10 en JO11,

  Op zondag 26 januari 2020 gaan we bowlen bij Bobs party centrum in Uitgeest. 

  We gaan bowlen van 14.00 – 15.00 uur en natuurlijk spelen met eigen teams bij elkaar. Voor een hapje en een drankje wordt gezorgd. Uiteraard krijgen alle kinderen nog een verlaat Sinterklaas cadeautje van de Kidsclub. 

  Lijkt het je leuk om mee te doen? Meldt het dan zo snel mogelijk bij de leider van je team! Zo dat hij of zij het hele team een deel daarvan kan aanmelden bij de hoofdleider (Paula en Claudia, tevens Kidsclub) 
  Je wordt om 13.50 uur verwacht bij Bobs. Pas als je team én begeleider compleet zijn ga je naar binnen en schoenen uitzoeken. Witte/bruine gymschoenen mogen ook. 
  We zijn te gast bij Bobs party centrum dus laten we ons daar allemaal ook naar gedragen. 

  Per team is er 1 begeleider nodig. 
  Wij kijken uit naar een gezellige middag met elkaar. 

  Hopelijk zien we je dan!

  Groeten de Kidsclub