• SVA 1 VE zondag speeldag man

  • Bovenste rij v.l.n.r.: Melvin van Hoeve, Noah Bruins, Mohamed Arjdal, Dave Egthuijsen, Coen de Waart, Joep van der Walle, Robert Readyhoof, Stef van Lieshout, Sidney Filmer, Stijn Bouwhuis, Mats van der Kolk, Tim Silvis en Thijs Hesp.
     
    Middelste rij v.l.n.r.: Jelle van Schagen, Bart Payens, Sven Brandt (Team manager), Kadir Yilmaz (Assistent trainer), Arnold Boon (Assistent scheidsrechter SVA 1), Maikel Waij (Team manager), Cees van Schagen (Assistent scheidsrechter SVA 2), Marcel van Silfhout (Keepersstrainer), Joeri Houniet (Hoofdtrainer), Mart van Geldorp (Assistent trainer), Marco Schermer (Verzorger), Jesse Hesp, Mats Sandburg en Daan Rijkhoff.
     
    Onderste rij v.l.n.r.: Quinn Koopman, Stef Boon, Nick van der Staak, Stijn van Egmond, Max Boon, Quinten Al, Niels van Lieshout, Bas Hoogstra, Nick de Waart, Jorn Davids, Jeroen de Louw en Sebbe Davids.
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boon, ArnoldTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Brandt, SvenOverige stafTeammanager
    Conijn, TjerkMedische stafVerzorger
    Geldorp, Mart vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Houniet, JoeriTechnische stafTrainer/coach
    Silfhout, Marcel vanTechnische stafKeeperstrainer
    Waij, MaikelOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails dinsdag

    Datum / TijdLocatieKleedkamerTeam
    25-01-2022 20:00veld AKleedkamers training
    01-02-2022 20:00veld AKleedkamers training
  • Trainingdetails donderdag

    Datum / TijdLocatieKleedkamerTeam
    27-01-2022 20:00veld A2Kleedkamers training
    27-01-2022 21:00veld AKleedkamers training
    03-02-2022 20:00veld A2Kleedkamers training
    03-02-2022 21:00veld AKleedkamers training
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 feb. 14:00SVA 1 - Saenden 1Sportpark SVA
    13 feb. 14:00SVA 1 - Hercules Zaandam sc 1Sportpark SVA
    20 feb. 14:00Sporting Krommenie 1 - SVA 1Sportpark Provily
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 jan.SVA MO19 - SVA MO190 - 0
    15 jan.Onderling JO15-JO17 - Onderling JO15-JO170 - 0
    15 jan.Onderling JO15-JO17 - Onderling JO15-JO170 - 0
    15 jan.SVA J10-3/4 - SVA J10-50 - 0
    15 jan.SVA JO11 - SVA JO110 - 0
    15 jan.SVA JO9-3 - SVA JO9-40 - 0
    15 jan.SVA JO10-1 - SVA JO10-20 - 0
    15 jan.SVA JO11 - SVA JO110 - 0
    15 jan.SVA JO9-5 - SVA JO9-60 - 0
  • Poulestanden SVA 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules Zaandam sc 197202962323
    2Limmen 197112772022
    3Sporting Krommenie 18512179816
    4Saenden 185122014616
    5Meervogels 31 1951329141516
    6Koedijk 185032213915
    7SVA 184131917213
    8Vrone 184042120112
    9V.V. Bergen 19225222118
    10Egmondia 172141122-117
    11Rijp (de) 192161725-87
    12WSV 1930 181341320-76
    13Hollandia T 182061628-126
    14KSV 18008249-470

    Poulestanden SVA 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVA 122006336
    2Westzaan 121018533
    3Spaarnwoude sv. 1200239-60

    Poulestanden SVA 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kolping Boys 111009183
    2BOL 111008083
    3Flevo 111007163
    4Purmersteijn11006153
    5V.V. Bergen 111006243
    6RKAV Volendam11005143
    7Castricum FC 111005233
    8DTS 111004133
    9AFC 34 111003033
    10HSV 111004223
    11Ilpendam 111004223
    12Meervogels 31 111004223
    13Vitesse 22 111004223
    14IVV 111002023
    15Always Forward 111003213
    16VVS 46 111003213
    17Jong Holland 111002113
    18JVC 111002113
    19SDOB 111002113
    20Zeevogels 111002113
    21ZOB 111002113
    22Zwaluwen 30 HCSV 111002113
    23KFC 111002203
    24Kleine Sluis 111000003
    25EVC 110012200
    26Hollandia T 110010000
    27Fortuna Wormerveer sv 1100123-10
    28SEW 1100123-10
    29Beemster 1100112-10
    30Foresters (de) 1100112-10
    31Hercules Zaandam sc 1100112-10
    32SV Spartanen 1100112-10
    33SVA 1100112-10
    34Zouaven (de)100112-10
    35Beverwijk 1100124-20
    36HCSC 1100124-20
    37Koedijk 1100124-20
    38WSV 1930 1100124-20
    39Medemblik FC 1100102-20
    40Spirit 30 (SC) 1100125-30
    41Alcmaria Victrix 1100114-30
    42Schagen United 1100103-30
    43Westfriezen 1100126-40
    44FC Uitgeest 1100115-40
    45OFC 1100116-50
    46Blokkers de 1100117-60
    47KGB 1100119-80
    48Succes 1100108-80
  • Team indeling

    NaamRol
    Boon, MaxTeamspeler
    Bruins, NoahTeamspeler
    Davids, JornTeamspeler
    Davids, SebbeTeamspeler
    Egmond, Stijn vanTeamspeler
    Filmer, SidneyTeamspeler
    Hesp, ThijsTeamspeler
    Hoogstra, BasTeamspeler
    Kriek, MaikelTeamspeler
    Lieshout, Stef vanTeamspeler
    Nootebos, CasTeamspeler
    Rijkhoff, DaanTeamspeler
    Sandburg, MatsTeamspeler
    Silvis, TimTeamspeler
    Waart, Nick deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SVA 1

    VS

    Saenden 1

    06 februari 202214:00 uur
    Sportpark SVA veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVA 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,63

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd