• Zaterdagmiddag was het gezellig druk bij SVA. 'Smorgen een toernooitje van de JO8-lichting en in de middag speelde de JO19 een wedstrijd met aan het einde van de middag was er een klein toernooi tussen 4 overige seniorenelftallen van SVA, Assendelft en Sporting Krommenie.

    Dit was dan ook meteen de eerste keer dat de kantine echt open werd gesteld met alle geldende corona-maatregelen. Een moment waar het bestuur zich toch wel een beetje druk om maakte. Gaat dit wel goed?

    Het moet gezegd: het verliep heel goed. De tap was in totaal 2 uur geopend vanaf het eindsignaal van de laatste wedstrijden. Alles werd scherp in de gaten gehouden en iedereen op het terras moest zitten. Het mooie weer hielp hierbij want er was genoeg ruimte. Ja en dan de nieuwe (hopelijk tijdelijke) realiteit: toen het echt gezellig dreigde te worden moest het stoppen. Natuurlijk is dat jammer maar er waren toch vooral positieve geluiden dat het eindelijk weer eens mocht. 

    Laten we dit met z'n allen volhouden.