• Het wedstrijdprogramma voor de komende weken, respectievelijk senioren, O14-O19 en O8-O13. Week 0 = komend(e) week(einde), Week 1 = volgende week(einde) etc. Het LABEL geeft aan of het een competitiewedstrijd (=regulier) betreft, beker (=beker) en als er een streepje staat betreft het een oefenwedstrijd. KKU = kleedkamer uitteam, KKT = kleedkamer thuisteam. 

  • PROGRAMMA SENIOREN

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    KoedijkSVAregulier27 sep.14:00mevr M. (Marijke) Steurveld 1
    Nieuw West United SV 3SVA 2regulier27 sep.14:30S.P (Sander) Hoflandveld 4 Eendracht/AC Adam/Nw West/Germaan
    ASV Arsenal 4SVA 3regulier27 sep.17:00KG 1GEENGEEN
    Vitesse 22 4SVA 4regulier27 sep.11:00Afgeschermdveld 3
    SVA 5WSV 1930 7regulier27 sep.11:45veld C5+61+3
    SVA 6Knollendam 4regulier27 sep.14:00veld A8+1210+11
    SDOB 5SVA 7regulier27 sep.12:45veld 171
    SVA VR1Velsen Rkvv VR3regulier27 sep.11:00veld A8+1210+11
    FC Zaandam VR30+1SVA VR30+1regulier25 sep.20:00veld 1
    SVA VR30+1Zaandijk VR30+1regulier25 sep.20:30veld A--
    Westzaan VR30+1SVA VR30+1regulier25 sep.21:00veld 1
    Westzaan 35+1Veteranen competitie27 sep.12:30veld B2+47+9
    SVA O21WSV'30 O21Unive Jong Senioren competitie29 sep.20:15veld A2+41+3
  • PROGRAMMA 014 - O19

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    Velsen Rkvv JO19-1SVA JO19-1regulier26 sep.14:30veld 2
    SVA JO19-2DEM (RKVV) JO19-2regulier26 sep.11:15R. (Raymond) Putveld B7+89+10
    SVA JO19-3ADO '20 JO19-3regulier26 sep.12:45veld A2+41+3
    SVA JO19-4ADO '20 JO19-5regulier26 sep.15:00M. (Mike) Brokkaarveld B8+121+3
    Onze Gezellen JO19-1SVA JO19-5regulier26 sep.15:00veld 3-Onze Gezellen
    SVA JO17-1Bloemendaal JO17-2regulier26 sep.13:00T. (Ton) van Kasterenveld C65
    SVA JO17-2vv Zwanenburg JO17-1regulier26 sep.15:00veld C65
    Westzaan JO17-1SVA JO17-3regulier26 sep.14:30A(K)Kleedkamer 3Kleedkamer 4
    VSV JO17-1SVA JO17-4regulier26 sep.10:30veld 2
    Olympia Haarlem JO15-2SVA JO15-1regulier26 sep.10:00Afgeschermdveld 2-DIO
    SVA JO15-2FC Uitgeest JO15-3regulier26 sep.11:00F.D. (Ferhan) Sahinveld C43
    Amstelveen/Heemraad JO15-4SVA JO15-4regulier26 sep.13:00veld 4-Amstelveen
    FC Den Helder JO14-1SVA JO14-1regulier26 sep.14:45G. (Guido) MeijerVeld DKleedkamer 3Kleedkamer 4
    SVA MO19-1ST Jong Holland/Alcmaria Victrix MO19-1regulier26 sep.15:00veld A10+117+9
    Vitesse 22 MO17-1SVA MO17-1regulier26 sep.14:15Afgeschermdveld 5
    Saenden MO15-1SVA MO15-1regulier26 sep.11:30D. (Djenco) Peereboomveld 2--
    SVA selectie O19de Kennemers selectie O19Oefen28 sep.20:00veld A2+41+3
  • PROGRAMMA 08 - O13

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    SVA JO13-1Vitesse 22 JO13-1regulier26 sep.11:30veld A65
    SVA JO13-2Monnickendam JO13-1regulier26 sep.09:30veld B21
    Saenden JO13-1SVA JO13-3regulier26 sep.12:00veld 1
    Geel Wit '20 sv. JO12-1SVA JO12-1regulier26 sep.10:45veld 1
    SVA JO12-2Fortuna Wormerveer sv JO12-1regulier26 sep.10:00T.N. (Tijn) Botmanveld A2--
    Volendam (rkav) JO11-2SVA JO11-1regulier26 sep.09:00veld 1
    SVA JO11-2Fortuna Wormerveer sv JO11-2regulier26 sep.08:30K. (Kick) Bootsmanveld A2--
    WSV 1930 JO11-3SVA JO11-3regulier26 sep.09:45L. (Leider) LeiderVeld B1 Halzijde56
    KFC JO11-3SVA JO11-4regulier26 sep.08:30veld 2
    SVA JO10-1CTO '70 vv JO10-1regulier26 sep.10:00veld A3--
    Hercules Zaandam sc JO10-1SVA JO10-2regulier26 sep.11:00veld 1
    SVA JO10-3Assendelft JO10-2regulier26 sep.10:00veld A4--
    Vitesse 22 JO10-2SVA JO10-4regulier26 sep.09:45veld 5
    SVA JO10-5FC Uitgeest JO10-6regulier26 sep.10:45mini-arena--
    SVA JO9-1Always Forward JO9-1regulier26 sep.08:30veld A3--
    SVA JO9-2Kennemers (de) JO9-1regulier26 sep.08:30veld A4--
    Blauw Wit (W), JO9-1GSVA JO9-4regulier26 sep.09:30veld 2
    Saenden JO9-2SVA JO9-5regulier26 sep.09:30veld 1
    SVA JO8-1ODIN 59 JO8-1regulier26 sep.08:30veld C4--
    ADO '20 JO8-3SVA JO8-2regulier26 sep.09:15veld 1
    SVA JO8-3RCZ JO8-1regulier26 sep.08:30veld C3--
    Sporting Krommenie JO8-4SVA JO8-4regulier26 sep.09:00veld 4
    Fortuna Wormerveer sv JO8-4SVA JO8-5regulier26 sep.09:00veld 5
    SVA MO13-1Sloterdijk avv. MO13-1regulier26 sep.09:30A. (Altan) Serdarveld C21211
    DEM (RKVV) MO13-2SVA MO13-2regulier26 sep.14:30veld 7
    SVA JO10-1KFC JO10-1Oefen29 sep.18:00veld 2--
    SVA JO10-2KFC JO10-2Oefen29 sep.18:00veld 2--