• Het wedstrijdprogramma voor de komende weken, respectievelijk senioren, O14-O19 en O8-O13. Week 0 = komend(e) week(einde), Week 1 = volgende week(einde) etc. Het LABEL geeft aan of het een competitiewedstrijd (=regulier) betreft, beker (=beker) en als er een streepje staat betreft het een oefenwedstrijd. KKU = kleedkamer uitteam, KKT = kleedkamer thuisteam. 

  • PROGRAMMA SENIOREN

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    ZAP 1SVA 1regulier3 mrt.14:00G.J. (Govert-Jan) Jongejanveld 11113
    Fortuna Wormerveer sv 3SVA 2 za.regulier2 mrt.13:00J. (Joshua) Laarmanveld 3 - C-veld
    ZAP 2SVA 2regulier3 mrt.11:00R. (Rene) van Lithveld 11214
    SVA 3 za.Castricum FC 6regulier2 mrt.15:00veld 1 - Hoofdveld49
    Onze Gezellen 3SVA 4regulier3 mrt.14:00veld 3-OG14
    SVA 5Assendelft 5regulier3 mrt.14:00veld 1 - Hoofdveld65
    SVA 6Sporting Krommenie 4regulier3 mrt.12:00veld 2 - (gras)43
    SVA 7Sporting Krommenie 5regulier3 mrt.12:00veld 387
    SVA 35+1SSA-SJO VV Egmond 35+2regulier3 mrt.10:00veld 1 - Hoofdveld21
    SVA VR1WV-HEDW VR1regulier3 mrt.12:00L.A. (Luke) Middelwaartveld 1 - Hoofdveld1211
    Reiger Boys VR30+1SVA VR30+2regulier1 mrt.20:00veld KGV A
    SVA ZO 35+1Reigerboys 35+1regulier1 mrt.20:00veld 1 A - Hoofdveld
  • PROGRAMMA 014 - O19

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    SVA JO19-2De Wherevogels JO19-1regulier2 mrt.15:00veld 2 - (gras)103
    RCZ JO19-1SVA JO19-3regulier2 mrt.12:30veld 2
    Zaandijk JO17-1SVA JO17-1regulier2 mrt.12:30veld 3 - C-veld
    SVA JO17-2Haarlem-Kennemerland f.c. JO17-2regulier2 mrt.11:30R. (Raymond) Putveld 2 - (gras)21
    SVA JO17-3ODIN 59 JO17-2regulier2 mrt.13:05L.A. (Luke) Middelwaartveld 387
    SVA JO16-1Always Forward JO16-1regulier2 mrt.11:30S. (Sem) Jansenveld 1 - Hoofdveld43
    SSA-SJO VV Egmond JO16-1SVA JO16-2regulier2 mrt.09:00M.M. (Marco) Dekkerveld 156
    Foresters JO15-2SVA JO15-2regulier2 mrt.09:45D. (Dennis) Oostindieveld 3
    SVA JO15-4Purmerend JO15-3regulier2 mrt.13:15F.D. (Ferhan) Sahinveld 1 - Hoofdveld65
    IVV JO14-2SVA JO14-1regulier2 mrt.09:00veld 1
    SVA JO14-2Foresters JO14-1regulier2 mrt.13:15J. (Johannes) Egthuijsenveld 2 - (gras)21
    SVA MO17-1RCZ MO17-1regulier2 mrt.15:00M.J. (Mats) Blankmanveld 31211
    SDZ MO15-1SVA MO15-1regulier2 mrt.15:30veld 3
  • PROGRAMMA 08 - O13

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    ZVC '22 JO13-1SVA JO13-1regulier2 mrt.08:30Afgeschermdveld 2
    SVA JO13-2Sporting Krommenie JO13-2regulier2 mrt.10:00Afgeschermdveld 2 - (gras)87
    Hoofddorp s.v. JO13-7SVA JO13-3regulier2 mrt.15:00veld 5
    Jong Holland JO12-1SVA JO12-1regulier2 mrt.11:45veld 4 A
    SVA JO12-2ODIN 59 JO12-2regulier2 mrt.08:30N. (Nynke) van Zonveld 3 B2L - Links1L - Links
    Velsenoord FC JO12-1SVA JO12-3regulier2 mrt.11:30veld 3 A - Jaap Kruidenberg veld
    SVA JO12-4Hercules Zaandam sc JO12-3regulier2 mrt.11:15veld 4 A - Mini Arena10R - Rechts9R - Rechts
    SVA JO12-5ODIN 59 JO12-4regulier2 mrt.08:30veld 1 B - Hoofdveld2R - Rechts1R - Rechts
    SVA JO12-6De Wherevogels JO12-2regulier2 mrt.12:45Afgeschermdveld 4 A - Mini Arena10L - Links9L - Links
    SVA JO11-2Purmerend JO11-4regulier2 mrt.10:00Afgeschermdveld 3 B10L - Links9L - Links
    Meervogels 31 JO11-2SVA JO11-4regulier2 mrt.10:45veld 1 A
    SVA JO11-5WSV 1930 JO11-2regulier2 mrt.09:45veld 4 A - Mini Arena10R - Rechts9R - Rechts
    Assendelft JO11-1SVA JO11-5regulier6 mrt.18:30veld B B
    SDZ JO11-10SVA JO11-6regulier2 mrt.12:20C. (Carlos) O'Nielveld 4 A
    SVA JO10-1Always Forward JO10-1regulier2 mrt.09:45veld 1 A1 - Hoofdveld4L - Links3L - Links
    Vitesse 22 JO10-1SVA JO10-2regulier2 mrt.09:45veld 5 A2 - F
    SVA JO10-3FC Uitgeest JO10-1regulier2 mrt.09:45veld 1 A2 - Hoofdveld4R - Rechts3R - Rechts
    SVA JO10-4Westzaan JO10-2regulier2 mrt.08:30veld 1 A2 - Hoofdveld4L - Links3L - Links
    SVA JO10-5Jong Holland JO10-3regulier2 mrt.08:30veld 1 A1 - Hoofdveld4R - Rechts3R - Rechts
    SVA JO10-6JMHercules Zaandam sc JO10-6regulier2 mrt.08:30veld 4 A1 - Mini Arena10L - Links9L - Links
    Purmerend JO9-1SVA JO9-1regulier2 mrt.10:00veld 2 A1
    Sporting Krommenie JO9-2SVA JO9-2regulier2 mrt.09:00veld 1 A1
    Fortuna Wormerveer sv JO9-2SVA JO9-3regulier2 mrt.09:00veld 5 A1 - D-veld
    SVA JO9-4Foresters JO9-3regulier2 mrt.10:15veld 3 A26L - Links5L - Links
    SVA JO9-5RCZ JO9-3regulier2 mrt.10:15veld 3 A16R - Rechts5R - Rechts
    ZOB JO9-2SVA JO9-6regulier2 mrt.08:45veld 4 A1 - D1315
    DSS JO9-8SVA JO9-7regulier2 mrt.08:30veld 3 A2
    ODIN 59 JO9-4SVA JO9-8JMregulier2 mrt.08:30veld 5 A A11Re2Re
    Meervogels 31 JO8-1SVA JO8-1regulier2 mrt.09:30veld 1 A1
    Vitesse 22 JO8-2SVA JO8-2regulier2 mrt.08:30veld 5 A2 - F
    Purmersteijn JO8-2SVA JO8-3regulier2 mrt.08:30veld 2 B1113
    SVA JO8-4SDZ JO8-9regulier2 mrt.08:30veld 3 A16L - Links5L - Links
    ADO '20 JO8-3SVA JO8-5regulier2 mrt.08:45veld 1 (A) B1
    SVA JO8-6DZS JO8-1JMregulier2 mrt.08:30veld 3 A26R - Rechts5R - Rechts
    Vitesse 22 JO8-5SVA JO8-7regulier2 mrt.08:30veld 5 A1 - F
    SVA MO13-1Rijnvogels, fc MO13-1regulier2 mrt.11:30veld 31211
    SVA MO13-2RCZ MO13-1regulier2 mrt.08:30veld 2 - (gras)1211
    IJmuiden vv. MO11-1SVA MO11-2regulier2 mrt.09:00veld 2 A