• Het wedstrijdprogramma voor de komende weken, respectievelijk senioren, O14-O19 en O8-O13. Week 0 = komend(e) week(einde), Week 1 = volgende week(einde) etc. Het LABEL geeft aan of het een competitiewedstrijd (=regulier) betreft, beker (=beker) en als er een streepje staat betreft het een oefenwedstrijd. KKU = kleedkamer uitteam, KKT = kleedkamer thuisteam. 

  • PROGRAMMA SENIOREN

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    Westzaan Vet 35+1SVA Vet 35+1regulier26 jan.10:00
    SVA 1Koedijk 1regulier26 jan.14:00V. (Veysel) Goktepeveld 1
    Schoten vv. 2SVA 2regulier26 jan.11:00J.J. (Jacob-Jan) Immerzeelveld 1
    Meteoor De sv. 2SVA 3regulier26 jan.11:30J.B. (Jannes) Prins1e veld
    FC Uitgeest 3SVA 4regulier26 jan.10:30veld 1
    SVA 5Limmen 3regulier26 jan.12:00veld 2
    SVA 6Sporting Krommenie 4regulier26 jan.12:00veld 3
    SVA 7Alcmaria Victrix 7regulier26 jan.14:00veld 3
    Vitesse 22 8SVA 8regulier26 jan.14:00A.A.M. (Fons) Luteveld 4
    SVA VR30+/1nnboefenwedstrijd24 jan.20:00veld 1--
    SVA VR30+/2nnboefenwedstrijd24 jan.20:00veld 1--
  • PROGRAMMA 014 - O19

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    SVA JO19-1AFC IJburg JO19-1regulier25 jan.15:00S. (Sven) Brandtveld 1--
    ADO '20 JO19-2SVA JO19-2regulier25 jan.14:45veld 6
    WSW JO19-1SVA JO19-3regulier25 jan.14:30veld 1
    Legmeervogels JO19-2SVA JO19-4regulier25 jan.11:00veld 6
    Legmeervogels JO17-1SVA JO17-1regulier25 jan.13:00R.C.J. (Ryan) van den Bogaardveld 1
    Zaanlandia JO17-2SVA JO17-2regulier25 jan.13:00veld 1
    SVA JO17-3Graftdijk JO17-1regulier25 jan.14:45M. (Mike) Brokkaarveld 2--
    JVC JO17-4SVA JO17-4regulier25 jan.10:30E. (Ed) KloegC73
    SVA JO16-1AMVJ JO16-1regulier25 jan.11:45R.W.H. (Ryan) Meulmanveld 3--
    SVA JO15-1Reiger Boys JO15-1regulier25 jan.13:15A.M (Aron) Jongmanveld 1
    Vitesse 22 JO15-1SVA JO15-2regulier25 jan.12:00veld 2
    SVA JO15-3SDOB JO15-2regulier25 jan.10:00F.D. (Ferhan) Sahinveld 3--
    SVA JO14-1Blauw Wit (W) JO14-1regulier25 jan.11:30A.M. (Fons) Rijkhoffveld 1--
    Alliance '22 sv. JO14-3SVA JO14-2regulier25 jan.13:00veld 2
    SVA MO17-1FC Uitgeest MO17-1regulier25 jan.15:00veld 3
    SVA MO17-2Zeevogels MO17-2regulier25 jan.11:00R. (Raymond) Putveld 2--
    SVA MO15-1Saenden MO15-1regulier25 jan.13:00veld 2
  • PROGRAMMA 08 - O13

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    ADO '20 JO13-1SVA JO13-1regulier25 jan.11:00Afgeschermdveld 3
    SDW JO13-2SVA JO13-2regulier25 jan.11:45veld 1 SDW
    ADO '20 JO13-3SVA JO13-3regulier25 jan.09:30veld 4
    SVA JO12-1SVW 27 JO12-1regulier25 jan.08:30B. (Bram) Serpentiveld 1--
    SDZ JO12-2SVA JO12-2regulier25 jan.08:30veld 3
    HSV JO12-1SVA JO12-3regulier25 jan.09:00veld 4
    SVA JO12-4Zaandijk JO12-2regulier25 jan.08:30S.N. (Steffen) van Diepenveld 3--
    Sporting Krommenie JO12-5SVA JO12-5regulier25 jan.10:15veld 4
    LSVV JO11-1SVA JO11-1regulier25 jan.10:00Veld B1911
    SVA JO11-2Fortuna Wormerveer sv JO11-3regulier25 jan.10:00T. (Tim) Weijmaveld 1--
    Meervogels 31 JO11-2SVA JO11-3regulier25 jan.10:15B. (Bart) Kruijenaarveld 1
    Spirit 30 (SC) JO10-1SVA JO10-1regulier25 jan.10:30C53R4R
    SVA JO10-2Fortuna Wormerveer sv JO10-4regulier25 jan.08:30veld 3
    SVA JO10-3Assendelft JO10-2regulier25 jan.10:00veld 4
    SVA JO10-4Blauw Wit (W) JO10-1regulier25 jan.11:15veld 4
    Sporting Krommenie JO10-6SVA JO10-5regulier25 jan.10:15veld 4
    SVA JO9-1Blokkers de JO9-1regulier25 jan.10:00veld 1
    SVA JO9-2DEM (RKVV) JO9-2regulier25 jan.08:30veld 1
    Sporting Krommenie JO9-1SVA JO9-3regulier25 jan.09:00veld 4
    SVA JO9-5ZCFC JO9-1regulier25 jan.08:30veld 3
    Sporting Krommenie JO9-3SVA JO9-6regulier25 jan.09:00veld 4
    SVA JO8-1Purmersteijn JO8-1regulier25 jan.08:30veld 1
    SVA JO8-2RCZ JO8-1regulier25 jan.10:00veld 1
    IVV JO8-3SVA JO8-3regulier25 jan.09:00veld 3
    Velsenoord FC JO8-1SVA JO8-4regulier25 jan.11:00veld 3
    Limmen JO8-2SVA JO8-5regulier25 jan.10:45veld 2
    Vitesse 22 JO8-6SVA JO8-6regulier25 jan.08:30veld 4
    SVA MO13-1Nieuw Sloten sv MO13-1regulier25 jan.13:30A. (Altan) Serdarveld 3--
    SVA MO13-2AFC MO13-2regulier25 jan.12:30veld 4
    AFC IJburg MO13-5SVA MO13-3regulier25 jan.11:30veld 1