• Het wedstrijdprogramma voor de komende weken, respectievelijk senioren, O14-O19 en O8-O13. Week 0 = komend(e) week(einde), Week 1 = volgende week(einde) etc. Het LABEL geeft aan of het een competitiewedstrijd (=regulier) betreft, beker (=beker) en als er een streepje staat betreft het een oefenwedstrijd. KKU = kleedkamer uitteam, KKT = kleedkamer thuisteam. 

  • PROGRAMMA SENIOREN

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    SVA 1V.V. Bergen 1regulier1 mrt.14:00N. (Nadal) Jongeneelveld A83
    SVA 2vv Zwanenburg 3regulier1 mrt.11:00J.E. (Jeroen) Eversdijkveld A21
    Limmen 2SVA 2regulier3 mrt.20:00P.F. (Patrick) De Haanveld 4
    SVA 4RCZ 2regulier1 mrt.10:00veld C45
    Wijk aan Zee 3SVA 5regulier1 mrt.10:30C (Cees) Beentjesveld 1
    Assendelft 6SVA 6regulier1 mrt.10:00Afgeschermdveld 2
    FC Uitgeest 11SVA 7regulier1 mrt.10:30R (Rens) Dijkshoornveld 5--
    SVA O21Purmerend O21regulier3 mrt.20:15veld A1211
  • PROGRAMMA 014 - O19

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    Amstelveen/Heemraad JO19-3SVA JO19-4regulier29 feb.15:00veld 2 Amstelveen/Nautilus
    Zouaven (de) JO15-3SVA JO15-3regulier29 feb.11:30Afgeschermdveld C1112
    SVA JO14-2DSS JO14-3regulier29 feb.11:30A. (Altan) Serdarveld A43
    SVA MO17-1Castricum FC MO17-1regulier29 feb.13:30W.F. (Fabian) Retraveld A89
    SVA JO15-1Sorting Krommenie JO15-1oefenwedstrijd29 feb.13:30veld C1211
    SVA JO19-1Altius JO19-1Oefen29 feb.15:15veld 1--
  • PROGRAMMA 08 - O13

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    SVA JO12-1SVW 27 JO12-1regulier29 feb.10:00M. (Martijn) van Duijseveld A121
    ADO '20 JO12-2SVA JO12-3regulier29 feb.11:00veld 3
    SVA MO13-1Zaandijk MO13-1regulier29 feb.13:30S.N. (Steffen) van Diepenmini-arena710
    SVAdiversemini Champions League29 feb.09:00mini-arena79
    SVA JO9-4SVA JO9-6oefenwedstrijd29 feb.10:00veld A288
    SVA JO11-1FC Uitgeest JO11-1oefenwedstrijd29 feb.11:30veld C121
    SVA JO12-4Westzaan JO12-1oefenwedstrijd29 feb.10:00veld C11211
    SVA JO10-1Sporting Krommenie JO10-1oefenwedstrijd29 feb.08:30veld A143
    SVA JO8-1Assendelft JO8-1oefenwedstrijd29 feb.10:00veld A265
    SVA JO11-3FC Uitgeest JO11-4oefenwedstrijd29 feb.08:30veld C11211
    SVA JO8-6SVA JO8-3oefenwedstrijd29 feb.12:00mini-arena65