• Het wedstrijdprogramma voor de komende weken, respectievelijk senioren, O14-O19 en O8-O13. Week 0 = komend(e) week(einde), Week 1 = volgende week(einde) etc. Het LABEL geeft aan of het een competitiewedstrijd (=regulier) betreft, beker (=beker) en als er een streepje staat betreft het een oefenwedstrijd. KKU = kleedkamer uitteam, KKT = kleedkamer thuisteam. 

  • PROGRAMMA SENIOREN

    Datum / TijdThuisteamUitteamLabelStatusVeldKKTKKUDetails
    vr 26-apr. 20:00Saenden VR30+1SVA VR30+2regulierTe spelenveld 1 A
    zo 28-apr. 14:00Saenden 1SVA 1regulierTe spelenveld 1
    zo 28-apr. 11:00VVW 2SVA 2regulierTe spelenveld 3 - C veld43
    za 04-mei. 17:00JSV Nieuwegein 4SVA 4bekerTe spelenveld 1 - Hoofdveld
    za 11-mei. 14:30Zaandijk 3SVA 2 za.regulierTe spelenveld 1 - A-veld
    zo 12-mei. 10:00Saenden 4SVA 6regulierTe spelenveld 2
    zo 12-mei. 11:30Ilpendam 35+2SVA 35+1regulierTe spelenveld 1 - A75
    vr 17-mei. 20:30RCZ VR30+1SVA VR30+1regulierTe spelenveld 1 B
    vr 17-mei. 21:00Hercules Zaandam sc VR30+1SVA VR30+1regulierTe spelenveld 1 A
    ma 20-mei. 14:00Westfriezen 1SVA 1regulierTe spelenveld 167
    ma 20-mei. 11:00Spirit 30 (SC) 2SVA 2regulierTe spelenveld 1
    vr 24-mei. 20:30FC Uitgeest 35+3SVA 35+2regulierTe spelenveld 1 B
    vr 24-mei. 22:00SDOB 35+1SVA 35+2regulierTe spelenveld 1 B
    vr 24-mei. 20:00SV Rood-Wit Zaanstad VR30+1SVA VR30+2regulierTe spelenveld 1 A
  • PROGRAMMA O14 - O19

    Datum / TijdThuisteamUitteamLabelStatusVeldKKTKKUDetails
    za 11-mei. 14:30Koedijk JO19-1SVA JO19-1regulierTe spelenveld B
    za 11-mei. 10:30Velsen Rkvv JO17-2SVA JO17-3regulierTe spelenveld 3
    za 11-mei. 12:30DEM (RKVV) JO16-1SVA JO16-1regulierTe spelenveld 3
    za 11-mei. 12:30DEM (RKVV) JO16-4SVA JO16-2regulierTe spelenveld 4
    za 11-mei. 11:00SSA-SJO VV Egmond JO15-1SVA JO15-1regulierTe spelenveld 1
    za 11-mei. 13:00HSV JO15-3SVA JO15-4regulierTe spelenveld C
    za 11-mei. 10:15ZVC '22 JO14-2SVA JO14-1regulierTe spelenveld 1
    za 11-mei. 10:30HBC MO15-2SVA MO15-1regulierTe spelenveld 21112
  • PROGRAMMA O8 - O13

    Datum / TijdThuisteamUitteamLabelStatusVeldKKTKKUDetails
    za 11-mei. 10:00Terrasvogels JO13-1SVA JO13-2regulierTe spelenveld 1
    za 11-mei. 10:00KFC JO12-3SVA JO12-3regulierTe spelenveld 3 A
    za 11-mei. 09:45SDW MO12-3SVA JO12-5regulierTe spelen(08)veld 2-SDW A
    za 11-mei. 10:25GeuzenMiddenmeer MO12-1SVA JO12-6regulierTe spelen(26) veld 1 B
    za 11-mei. 09:00TOB Rksv JO11-1SVA JO11-3regulierTe spelenveld 5-TOB B
    za 11-mei. 10:15FC Uitgeest JO11-5SVA JO11-6regulierTe spelenveld 4 B
    za 11-mei. 09:30Hercules Zaandam sc JO10-1SVA JO10-1regulierTe spelenveld 2 B2
    za 11-mei. 11:00Assendelft JO10-1SVA JO10-4regulierTe spelenveld D A2
    za 11-mei. 08:45Volendam (rkav) JO9-2SVA JO9-1regulierTe spelenveld 8 A1
    za 11-mei. 10:00Volendam (rkav) JO9-9SVA JO9-4regulierTe spelenveld 8 A2
    za 11-mei. 09:00HSV JO9-4SVA JO9-6regulierTe spelenveld C B1
    za 11-mei. 09:00Kennemers (de) JO9-4SVA JO9-7regulierTe spelenveld 1-Kennemers B1
    za 11-mei. 10:30IJmuiden vv. MO9-1SVA JO9-9regulierTe spelenveld 1 B1
    za 11-mei. 08:30ZVC '22 JO8-1SVA JO8-2regulierTe spelenveld 4 A1
    za 11-mei. 09:00Limmen JO8-3JMSVA JO8-4regulierTe spelenveld 2 B1 - B-veld
    za 11-mei. 09:30SVA JO8-6SVA JO8-5regulierTe spelenveld 3 A2
    za 11-mei. 10:15Spaarnwoude sv. JO11-1SVA MO11-1regulierTe spelenveld 2 A - Kunstgras5 - Spw6 - Uit
    za 11-mei. 10:00TOS-Actief MO11-1SVA MO11-2regulierTe spelen18-veld 1-Tos Actief B
    wo 15-mei. 19:00Hoofddorp s.v. MO13-1SVA MO13-1regulierTe spelenveld 2
    za 18-mei. 10:30DEM (RKVV) MO13-1SVA MO13-1regulierTe spelenveld 2