• Het wedstrijdprogramma voor de komende weken, respectievelijk senioren, O14-O19 en O8-O13. Week 0 = komend(e) week(einde), Week 1 = volgende week(einde) etc. Het LABEL geeft aan of het een competitiewedstrijd (=regulier) betreft, beker (=beker) en als er een streepje staat betreft het een oefenwedstrijd. Er kan soms enige overlap zijn op de weekenddagen. 

  • PROGRAMMA SENIOREN

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdDetails
    SVA 1Flevo 1regulier26 mei14:00
    SVA 2 za.Sporting Krommenie 3regulier25 mei09:00
    SVA 2VVS 46 2regulier26 mei11:00
    SVA 3 za.Schoten vv. 3regulier27 mei20:00
    BVC Bloemendaal 3SVA 4regulier26 mei11:00
    SVA 5KFC 5regulier26 mei14:00
    SVA 6KFC 6regulier26 mei12:00
    SVA 7KFC 7regulier26 mei12:00
    SVA 35+1Purmersteijn 35+1regulier26 mei10:00
    SVA 35+2Sporting Krommenie 35+2regulier24 mei20:00
    FC Uitgeest 35+3SVA 35+2regulier24 mei20:30
    SVA 35+2FCZSW/FC Zaanstreek 35+1regulier24 mei21:00
    SDOB 35+1SVA 35+2regulier24 mei22:00
    Kolping Boys VR1SVA VR1regulier26 mei13:00
    SV Rood-Wit Zaanstad VR30+1SVA VR30+2regulier24 mei20:00
  • PROGRAMMA 014 - O19

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdDetails
    s.v. Enkhuizen JO19-1SVA JO19-1regulier25 mei10:15
    Legmeervogels JO19-1SVA JO19-2regulier25 mei15:00
    Duinrand S JO19-1SVA JO19-3regulier25 mei13:00
    AFC IJburg JO17-1SVA JO17-1regulier25 mei16:20
    Purmerend JO17-2SVA JO17-2regulier25 mei11:30
    SVA JO17-3Oosthuizen JO17-1regulier25 mei14:30
    Purmersteijn JO16-1SVA JO16-1regulier25 mei13:00
    SVA JO16-2Foresters JO16-3regulier25 mei12:45
    SVA JO15-1V.V. Bergen JO15-1regulier25 mei13:00
    SVA JO15-4Reiger Boys JO15-2regulier25 mei13:45
    SVA JO14-1DRC JO14-3regulier25 mei11:00
    DEM (RKVV) JO14-3SVA JO14-2regulier25 mei17:00
    KFC MO17-1SVA MO17-1regulier25 mei12:00
    DEM (RKVV) MO15-2SVA MO15-1regulier25 mei12:30
  • PROGRAMMA 08 - O13

    ThuisteamUitteamLabelDatumTijdDetails
    Purmersteijn JO13-2SVA JO13-1regulier25 mei11:15
    SVA JO13-2ODIN 59 JO13-2regulier25 mei12:15
    DEM (RKVV) JO13-6SVA JO13-3regulier25 mei08:30
    Vitesse 22 JO12-3SVA JO12-1regulier25 mei09:00
    ODIN 59 JO12-1SVA JO12-2regulier25 mei10:00
    SVA JO12-3WSV 1930 JO12-2regulier25 mei09:45
    ADO '20 JO12-2SVA JO12-4regulier25 mei09:15
    SVA JO12-5Assendelft MO12-1regulier25 mei08:30
    SVA JO12-6AFC MO12-2regulier25 mei11:15
    Volendam (rkav) JO11-1SVA JO11-1regulier25 mei09:00
    IJmuiden vv. JO11-1SVA JO11-2regulier25 mei09:00
    SVA JO11-3RCZ JO11-1regulier25 mei10:00
    Saenden JO11-1SVA JO11-4regulier25 mei09:30
    WSV 1930 JO11-2SVA JO11-5regulier25 mei08:30
    SVA JO11-6IJmuiden vv. JO11-3regulier25 mei08:30
    SVA JO10-1Kolping Boys JO10-1regulier25 mei09:30
    Purmerend JO10-1SVA JO10-2regulier25 mei10:00
    Zaandijk JO10-1SVA JO10-3regulier25 mei09:00
    SVA JO10-4IJmuiden vv. JO10-2regulier25 mei09:30
    KFC JO10-4SVA JO10-5regulier25 mei09:45
    SVA JO10-6JMFC Uitgeest JO10-4regulier25 mei08:30
    SVA JO9-1Always Forward JO9-1regulier25 mei10:30
    Foresters JO9-1SVA JO9-2regulier25 mei08:30
    Assendelft JO9-1SVA JO9-3regulier25 mei11:00
    SVA JO9-4OFC JO9-2regulier25 mei08:30
    Meteoor De sv. JO9-1SVA JO9-5regulier25 mei09:30
    SVA JO9-6Sporting Krommenie JO9-4regulier25 mei09:30
    SVA JO9-7Sporting Krommenie MO9-1regulier25 mei09:30
    Hercules Zaandam sc JO9-2SVA JO9-8JMregulier25 mei09:30
    SVA JO9-9Kennemers (de) JO9-4regulier25 mei10:30
    Fortuna Wormerveer sv JO8-2SVA JO8-1regulier25 mei10:15
    SVA JO8-2SDZ JO8-10regulier25 mei08:30
    KFC JO8-5SVA JO8-3regulier25 mei08:30
    SVA JO8-4Vitesse 22 JO8-5regulier25 mei08:30
    SVA JO8-5Purmerend JO8-5regulier25 mei08:30
    SDZ JO8-7SVA JO8-6regulier25 mei08:30
    Blauw Wit (W) JO8-1JMSVA JO8-7regulier25 mei09:30
    SVA MO13-1Alliance '22 sv. MO13-1regulier25 mei11:30
    Foresters MO13-2 (9-tal)SVA MO13-2regulier25 mei09:45
    SVA MO11-1Wijk aan Zee JO11-1regulier25 mei10:45
    SVA MO11-2Kadoelen sv. MO11-2regulier25 mei10:45