• Het wedstrijdprogramma voor de komende weken, respectievelijk senioren, O14-O19 en O8-O13. Week 0 = komend(e) week(einde), Week 1 = volgende week(einde) etc. Het LABEL geeft aan of het een competitiewedstrijd (=regulier) betreft, beker (=beker) en als er een streepje staat betreft het een oefenwedstrijd. KKU = kleedkamer uitteam, KKT = kleedkamer thuisteam.

  • PROGRAMMA SENIOREN

    Datum / TijdThuisteamUitteamLabelStatusVeldKKTKKUDetails
    za 11-mei. 15:00SVA 3 za.ADO '20 7regulierTe spelenveld 1 - Hoofdveld
    zo 12-mei. 14:00SVA 1Schagen United 1regulierTe spelenveld 1 - Hoofdveld
    zo 12-mei. 11:00SVA 2SV Spartanen 2regulierTe spelenveld 1 - Hoofdveld
    zo 12-mei. 10:00SVA 4Vitesse 22 6regulierTe spelenveld 3
    zo 12-mei. 12:00SVA VR1SSA-SJO VV Egmond VR1regulierTe spelenveld 3
    zo 12-mei. 12:00SVA 35+2Westzaan 35+2 regulierTe spelenveld 2 - (gras)
    vr 17-mei. 20:00SVA 7Sporting Krommenie 5regulierTe spelenveld 387
    vr 17-mei. 20:00SVA VR30+1Rijp (de) VR30+1regulierTe spelenveld 1 B
    zo 19-mei. 12:00SVA 7WSV 1930 6regulierTe spelenveld 1 - Hoofdveld
    vr 24-mei. 20:00SVA 35+2Sporting Krommenie 35+2regulierTe spelenveld 1 A
    vr 24-mei. 21:00SVA 35+2FCZSW/FC Zaanstreek 35+1regulierTe spelenveld 1 B
  • PROGRAMMA O14 - O19

    Datum / TijdThuisteamUitteamLabelStatusKKTKKUDetails
    za 11-mei. 14:30SVA JO19-2vv Zwanenburg JO19-1regulierTe spelen
    za 11-mei. 15:15SVA JO19-3Schagen United JO19-3regulierTe spelen
    za 11-mei. 13:15SVA JO17-1BFC JO17-2regulierTe spelen
    za 11-mei. 10:00SVA JO15-2DEM (RKVV) JO15-3regulierTe spelen
    za 11-mei. 11:45SVA JO14-2SSA-SJO VV Egmond JO14-1regulierTe spelen
    za 11-mei. 13:30SVA MO17-1Velsen Rkvv MO17-1regulierTe spelen
    za 18-mei. 14:00SVA JO19-1Limmen JO19-1regulierTe spelen
    za 18-mei. 10:00SVA JO17-1s.v. Enkhuizen JO17-1bekerTe spelen
    za 18-mei. 10:00SVA JO17-2RCZ JO17-2regulierTe spelen21
    za 18-mei. 12:00SVA JO16-1Schagen United JO16-1regulierTe spelen
    za 18-mei. 14:30SVA MO17-1ZCFC MO17-1regulierTe spelen
    za 18-mei. 12:45SVA MO15-1Haarlem-Kennemerland f.c. MO15-1regulierTe spelen
  • PROGRAMMA O8 - O13

    Datum / TijdThuisteamUitteamLabelDatumTijdStatusKKTKKUDetails
    za 11-mei. 13:00SVA JO13-1AFC 34 JO13-3regulier11 mei13:00Te spelen
    za 11-mei. 08:30SVA JO13-3IJmuiden vv. JO13-3regulier11 mei08:30Te spelen
    za 11-mei. 08:30SVA JO12-2Zaandijk JO12-1regulier11 mei08:30Te spelen
    za 11-mei. 11:00SVA JO12-4Blauw Wit (W) JO12-1regulier11 mei11:00Te spelen
    za 11-mei. 11:25SVA JO11-1Hollandia JO11-1regulier11 mei11:25Te spelen
    za 11-mei. 10:30SVA JO11-2ODIN 59 JO11-1regulier11 mei10:30Te spelen
    za 11-mei. 08:30SVA JO11-4Fortuna Wormerveer sv JO11-4regulier11 mei08:30Te spelen
    za 11-mei. 10:00SVA JO11-5Hercules Zaandam sc JO11-4regulier11 mei10:00Te spelen
    za 11-mei. 08:30SVA JO10-2OSV JO10-1regulier11 mei08:30Te spelen
    za 11-mei. 09:45SVA JO10-3Saenden JO10-1regulier11 mei09:45Te spelen
    za 11-mei. 10:30SVA JO10-5WSV 1930 JO10-3regulier11 mei10:30Te spelen
    za 11-mei. 08:30SVA JO9-2SSA-SJO VV Egmond JO9-1regulier11 mei08:30Te spelen
    za 11-mei. 09:30SVA JO9-3FC Uitgeest JO9-2regulier11 mei09:30Te spelen
    za 11-mei. 08:30SVA JO9-5Kadoelen sv. JO9-3regulier11 mei08:30Te spelen
    za 11-mei. 09:30SVA JO9-8JMOFC JO9-1regulier11 mei09:30Te spelen
    za 11-mei. 08:30SVA JO8-1De Wherevogels JO8-1regulier11 mei08:30Te spelen
    za 11-mei. 08:30SVA JO8-3ODIN 59 JO8-6regulier11 mei08:30Te spelen
    za 11-mei. 09:30SVA JO8-6SVA JO8-5regulier11 mei09:30Te spelen
    za 11-mei. 09:30SVA JO8-7Westzaan JO8-2regulier11 mei09:30Te spelen
    za 11-mei. 11:45SVA MO13-1Hoofddorp s.v. MO13-1regulier11 mei11:45Te spelen
    za 18-mei. 08:30SVA JO11-4KFC JO11-3regulier18 mei08:30Te spelen2L - Links1L - Links
    za 18-mei. 11:00SVA MO13-2Jong Holland MO13-2regulier18 mei11:00Te spelen